SON DAKİKA

Posta Magazin
Corona

Altın fiyatları rekor seviye! Cumhuriyet, tam, yarım, gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? 26 Nisan Pazar uzman yorumları!

Altın fiyatları rekor seviye! Cumhuriyet, tam, yarım, gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? 26 Nisan Pazar uzman yorumları!
Bu haber 26 Nisan 2020 - 15:27 'de eklendi. 37.651 kez görüntülendi.

dakika hareketlilik vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Özellikle tüm dünyayı sarsan corona virüsü salgını nedeniyle ekonomi alanında da değişiklikler meydana gelirken sarı metale yönelim giderek artıyor.

Hem yatırıcımlar hem de kişisel ihtiyaçları doğrultusunda kullanmak isteyenler bu yönde araştırmalarını sürdürüyor. 26 Nisan Pazar gram altın 386,50 TL’den alış görürken çeyrek altın fiyatı ise 621,70 TL’den alış görüyor. Ekonomi piyasasındaki hareketlilik sürerken vatandaşlar sabah saatlerinden itibaren “Altın fiyatları bugün ne kadar?” sorusuna yanıt aramaya başladı.

Buna göre; 26 Nisan cumhuriyet, tam, yarım, gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar? İşte uzman yorumları ve son dakika haberine ilişkin ayrıntılar!

sabah saatlerinden itibaren araştırdığı konulardan bir tanesi de altın fiyatlarındaki son dakika hareketlilik oluyor. Güncel ve canlı rakamlar merak edilirken hem yatırıcımlar hem de kişisel ihtiyaçları doğrultusunda kullananların sayısı giderek artıyor Corona virüsü salgını nedeniyle ekonominin merkezi haline gelen sarı metale ilgi giderek arttı. Buna göre; 26 Nisan Pazar altın fiyatları ne kadar oldu? Cumhuriyet, tam, yarım, gram ve çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar? İşte son dakika haberine ilişkin ayrıntılar ve uzman yorumları!

UZMAN YORUMLARI 26 NİSAN PAZAR ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?
Altında hareketlilik vatandaşlar tarafından yakından takip edilirken sabah saatlerinden itibaren konuya yönelik araştırmalar da hızlandı. Buna göre; haberimizin içerisinden 26 Nisan Pazar gününe özel canlı ve günce altın fiyatlarına ulaşabilir, uzman yorumlarını öğrenebilirsiniz.

ATA ALTIN

ALIŞ: 2.544,30

SATIŞ: 2.607,10

CUMHURİYET ALTINI

ALIŞ: 2.110,00

SATIŞ: 2.142,00

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER