DOLAR 21,2138 % 1.22
EURO 22,7815 % 1.39
GRAM ALTIN 1.323,53 % 0,79
ÇEYREK A. 2.163,97 % 0,79
BITCOIN 26.753,00 -1.719
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 22°
Deprem

CANLI SONUÇLAR

Almanya - Bundesliga
21:45
Hamburger SV Hamburger SV
21:45
Stuttgart Stuttgart
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Group 1
20:00
52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
20:00
Karakopru Belediye SK Karakopru Belediye SK
Turnuvalar (Kulüpler) - CONCACAF Şampiyonlar Ligi
04:00
Los Angeles FC Los Angeles FC
0 : 1
Club Leon Club Leon
İtalya - Bahar Şampiyonası
21:00
US Lecce US Lecce
21:00
Sassuolo Calcio Sassuolo Calcio
Rusya - PFL,Orta
13:00
FK Ryazan FK Ryazan
:
Dynamo Vladivostok Dynamo Vladivostok
ABD - ABD NPSL
00:00
FC Columbus FC Columbus
00:00
Michigan Rangers FC Michigan Rangers FC
02:00
Charlottetowne Hops FC Charlottetowne Hops FC
1 : 1
Georgia Storm Georgia Storm
02:00
Grove Soccer United Grove Soccer United
2 : 3
Alexandria Reds Alexandria Reds
ABD - MLS Next Pro
01:00
FC Cincinnati 2 FC Cincinnati 2
2 : 1
Philadelphia Union II Philadelphia Union II
02:00
Huntsville City FC Huntsville City FC
3 : 4
New York City FC II New York City FC II
02:00
New York Red Bulls II New York Red Bulls II
4 : 1
New England Revolution II New England Revolution II
02:30
Atlanta United 2 Atlanta United 2
5 : 0
Inter Miami CF II Inter Miami CF II
03:00
Colorado Rapids 2 Colorado Rapids 2
2 : 2
San Jose Earthquakes II San Jose Earthquakes II
03:30
North Texas SC North Texas SC
2 : 0
Los Angeles Galaxy II Los Angeles Galaxy II
04:00
Toronto FC II Toronto FC II
04:00
Orlando City B Orlando City B
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
01:00
Gotham FC Gotham FC
0 : 1
San Diego Wave FC San Diego Wave FC
ABD - USL Lig 2
00:00
Lane United FC Lane United FC
0 : 1
Capital FC Capital FC
01:00
Boston City FC Boston City FC
1 : 2
AC Connecticut AC Connecticut
01:00
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
2 : 0
Morris Elite SC Morris Elite SC
02:00
Oly Town FC Oly Town FC
2 : 0
United Pdx United Pdx
02:00
FC Lehigh Valley United FC Lehigh Valley United
3 : 3
Philadelphia Lone Star Usl2 Philadelphia Lone Star Usl2
02:00
Brevard Fire SC Brevard Fire SC
2 : 3
Tampa Bay United Tampa Bay United
02:30
Dalton Red Wolves SC Dalton Red Wolves SC
0 : 1
Tennessee SC Tennessee SC
02:30
Manhattan SC Manhattan SC
2 : 1
FA Euro New York FA Euro New York
03:00
Springfield Asc Springfield Asc
1 : 3
St Charles FC St Charles FC
04:00
Boulder County United Boulder County United
2 : 1
Flatirons Rush SC Flatirons Rush SC
23:00
Black Rock FC Black Rock FC
23:00
Vermont Green FC Vermont Green FC
ABD - USL W Ligi
00:00
St Charles FC St Charles FC
2 : 6
Lexington SC Lexington SC
00:00
McLean Soccer McLean Soccer
2 : 3
Eagle FC Eagle FC
00:00
Kalamazoo FC Kalamazoo FC
4 : 4
Flint City AFC Flint City AFC
00:00
Oakland Soul Oakland Soul
3 : 2
California Storm California Storm
02:00
Green Bay Glory Green Bay Glory
1 : 2
RKC Soccer Club RKC Soccer Club
02:00
Pdx FC Pdx FC
0 : 5
United Pdx United Pdx
02:30
South Georgia Tormenta FC South Georgia Tormenta FC
3 : 0
North Alabama SC North Alabama SC
03:30
Chattanooga Red Wolves SC Chattanooga Red Wolves SC
4 : 1
Birmingham Legion FC Birmingham Legion FC
Arjantin - Primera C
21:30
CDM Leandro N. Alem CDM Leandro N. Alem
21:30
AD Berazategui AD Berazategui
Arjantin - Primera D Metropolitana
21:30
CS Barracas CS Barracas
21:30
Deportivo Paraguayo Deportivo Paraguayo
21:30
Deportivo Muniz Deportivo Muniz
21:30
Club El Porvenir Club El Porvenir
Arjantin - Primera Nacional
00:00
CA Aldosivi CA Aldosivi
1 : 2
Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
02:10
San Martin de Tucuman San Martin de Tucuman
3 : 1
CA Defensores de Belgrano CA Defensores de Belgrano
20:30
Mitre Santiago Del Estero Mitre Santiago Del Estero
20:30
Deportivo Madryn Deportivo Madryn
23:45
CA Atlanta CA Atlanta
23:45
CA Brown de Adrogue CA Brown de Adrogue
Arjantin - Profesyonel Lig
03:30
Atletico Lanus Atletico Lanus
2 : 1
Atletico Tucuman Atletico Tucuman
Avusturya - Bundesliga
20:00
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
20:00
Austria Lustenau Austria Lustenau
Bolivya - Profesyonel Lig
00:30
The Strongest The Strongest
1 : 0
Jorge Wilstermann Jorge Wilstermann
02:30
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
2 : 0
Always Ready Always Ready
22:00
Guabira Montero Guabira Montero
22:00
FC Universitario de Vinto FC Universitario de Vinto
Brezilya - Brasileiro Serie D
00:00
Sao Francisco AC Sao Francisco AC
1 : 4
SC Humaita AC SC Humaita AC
00:00
EC Novo Hamburgo EC Novo Hamburgo
0 : 2
SER Caxias do Sul RS SER Caxias do Sul RS
Brezilya - Brasilero Seri B
00:00
Londrina EC PR Londrina EC PR
1 : 2
SC Recife PE SC Recife PE
Brezilya - Brasilero Serie A
00:30
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
3 : 1
Coritiba FC PR Coritiba FC PR
00:30
Goias EC GO Goias EC GO
0 : 1
Cuiaba EC MT Cuiaba EC MT
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
21:00
Santos FC SP Santos FC SP
21:00
EC Bahia BA EC Bahia BA
21:00
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
21:00
Gremio RS Gremio RS
Brezilya - Brezilya Serie C
01:00
Ypiranga FC RS Ypiranga FC RS
0 : 1
AA Aparecidense GO AA Aparecidense GO
01:00
AD Confianca SE AD Confianca SE
2 : 3
Amazonas FC A&M Amazonas FC A&M
02:00
EC Sao Jose RS EC Sao Jose RS
02:00
America FC RN America FC RN
02:00
Sao Bernardo FC Sao Bernardo FC
02:00
Botafogo FC PB Botafogo FC PB
Bulgaristan - Parva Liga
18:30
PFC Pirin Blagoevgrad PFC Pirin Blagoevgrad
18:30
FK Spartak 1918 Varna FK Spartak 1918 Varna
18:30
FK Hebar Pazardzhik FK Hebar Pazardzhik
18:30
PFK Beroe Stara Zagora PFK Beroe Stara Zagora
18:30
FK SEPTEMVRI SOFIA FK SEPTEMVRI SOFIA
18:30
POFC Botev Vratsa POFC Botev Vratsa
Çin - Çin 2. Lig
10:30
Zibo Qisheng Zibo Qisheng
0 : 4
Dalian Zhixing FC Dalian Zhixing FC
11:00
Wuhan Jiangcheng Wuhan Jiangcheng
11:00
Taian Tiankuang Taian Tiankuang
11:00
Quanzhou Yaxin Quanzhou Yaxin
11:00
Jiangxi Dark Horse Junior Jiangxi Dark Horse Junior
11:00
Guangxi Lanhang Guangxi Lanhang
2 : 1
Yunnan Yukun Yunnan Yukun
12:30
Chongqing Tonglianglong FC Chongqing Tonglianglong FC
12:30
Hainan Star Hainan Star
Ekvador - LigaPro Primera A
02:00
Gualaceo SC Gualaceo SC
3 : 4
CD El Nacional CD El Nacional
Ermenistan - Premier Lig
16:00
Lernayin Artsakh FC Lernayin Artsakh FC
16:00
FC Shirak Gyumri FC Shirak Gyumri
18:00
FC BKMA Yerevan FC BKMA Yerevan
18:00
FC Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia
Fildişi Sahili - Lig 1
18:30
FC San Pedro FC San Pedro
18:30
AFAD AFAD
21:00
SOA SOA
21:00
Sol FC Sol FC
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu
18:30
PK Keski-Uusimaa PK Keski-Uusimaa
18:30
PK-35 Helsinki PK-35 Helsinki
19:00
Nurmijarven Jalkapalloseura Nurmijarven Jalkapalloseura
19:00
HJK Klubi 04 HJK Klubi 04
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
19:00
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
19:00
Atlantis FC Atlantis FC
Finlandiya - Kakkonen, C Grubu
19:00
JS Hercules JS Hercules
19:00
Rovaniemen Palloseura Rovaniemen Palloseura
19:00
Kuopion Elo Kuopion Elo
19:00
FC Vaajakoski FC Vaajakoski
Gürcistan - Erovnuli Liga
14:00
FC Gagra FC Gagra
14:00
FC Samgurali Tskaltubo FC Samgurali Tskaltubo
14:00
FC Dila Gori FC Dila Gori
14:00
FC Dinamo Tbilisi FC Dinamo Tbilisi
14:00
FC Dinamo Batumi FC Dinamo Batumi
14:00
FC Shukura Kobuleti FC Shukura Kobuleti
14:00
FC Samtredia FC Samtredia
14:00
FC Telavi FC Telavi
14:00
Saburtalo Tbilisi Saburtalo Tbilisi
14:00
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
16:00
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
16:00
FC Dila Gori FC Dila Gori
19:00
FC Dinamo Tbilisi FC Dinamo Tbilisi
19:00
FC Samtredia FC Samtredia
20:00
FC Dinamo Batumi FC Dinamo Batumi
20:00
Saburtalo Tbilisi Saburtalo Tbilisi
İrlanda - Birinci Lig
18:00
Kerry FC Kerry FC
18:00
Waterford FC Waterford FC
19:00
Cobh Ramblers Cobh Ramblers
19:00
Longford Town Longford Town
19:00
Galway United FC Galway United FC
19:00
Finn Harps Finn Harps
21:45
Athlone Town Athlone Town
21:45
Bray Wanderers Bray Wanderers
21:45
Treaty United Treaty United
21:45
Wexford FC Wexford FC
İrlanda - Premier Lig
19:00
Cork City FC Cork City FC
19:00
Bohemians Dublin Bohemians Dublin
19:00
Dundalk Dundalk
19:00
University College Dublin University College Dublin
20:00
Sligo Rovers Sligo Rovers
20:00
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
20:45
St. Patrick´s Athletic St. Patrick´s Athletic
20:45
Derry City Derry City
21:45
Shelbourne FC Shelbourne FC
21:45
Drogheda United Drogheda United
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
20:00
Eskilsminne IF Eskilsminne IF
20:00
Angelholms FF Angelholms FF
İsveç - Allsvenskan
20:00
Varbergs Varbergs
20:00
Hacken Gothenburg Hacken Gothenburg
20:10
Malmo FF Malmo FF
20:10
Degerfors IF Degerfors IF
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
20:00
IF Brommapojkarna IF Brommapojkarna
20:00
Djurgardens IF DFF Djurgardens IF DFF
İsveç - Superettan
20:00
Trelleborgs FF Trelleborgs FF
20:00
IK Brage IK Brage
20:00
Skovde AIK Skovde AIK
20:00
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
İzlanda - Kupa
20:30
Thor Akureyri Thor Akureyri
20:30
Vikingur Reykjavik Vikingur Reykjavik
23:00
Breidablik Kopavogur Breidablik Kopavogur
23:00
FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur
Jamaika - Premiyer Lig
01:00
Arnett Gardens FC Arnett Gardens FC
1 : 3
Mount Pleasant FC Mount Pleasant FC
04:00
Cavaliers FC Cavaliers FC
2 : 0
Harbour View Harbour View
Kolombiya - Primera A, Apertura
02:05
Rionegro Aguilas Rionegro Aguilas
0 : 1
Atletico Nacional Medellin Atletico Nacional Medellin
04:15
CD Alianza Petrolera CD Alianza Petrolera
1 : 0
AD Pasto AD Pasto
Kolombiya - Primera B
00:00
Fortaleza FC Fortaleza FC
0 : 1
Llaneros FC Llaneros FC
Kosova - Kosovo FA Cup
19:00
SC Gjilani SC Gjilani
19:00
FC Prishtina FC Prishtina
Letonya - Virsliga
17:30
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
17:30
FK Liepaja FK Liepaja
19:00
FK Jelgava FK Jelgava
19:00
Valmiera FC Valmiera FC
Litvanya - 1 Lyga
20:00
Vilnius FK Zalgiris B Vilnius FK Zalgiris B
20:00
FA Siauliai B FA Siauliai B
Mısır - Premier Lig
20:00
Zamalek SC Zamalek SC
20:00
Al İttihad Al Sakandary Al İttihad Al Sakandary
21:00
Al-Masry Al-Masry
21:00
Al Ahly SC (Egy) Al Ahly SC (Egy)
Myanmar - National League
12:15
Kachin United FC Kachin United FC
12:15
Chinland FC Chinland FC
Nijerya - NPFL
16:00
Lobi Stars Lobi Stars
16:00
Enyimba Enyimba
18:30
Rivers United FC Rivers United FC
18:30
Remo Stars Remo Stars
21:00
Bendel Insurance FC Bendel Insurance FC
21:00
Sunshine Stars FC Sunshine Stars FC
Nikaragua - Primera Division
00:00
Chinandega FC Chinandega FC
1 : 5
Unan Managua Unan Managua
Norveç - 2. Lig Grup 1
16:00
Valerenga IF 2 Valerenga IF 2
16:00
Vard Haugesund Vard Haugesund
20:00
Aalesund 2 Aalesund 2
20:00
Brattvag Brattvag
Norveç - 2. Lig Grup 2
17:30
SK Brann 2 SK Brann 2
17:30
Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL
17:30
Levanger FK Levanger FK
17:30
Stromsgodset 2 Stromsgodset 2
Norveç - 3rd Division Group 1
19:00
Grorud IL 2 Grorud IL 2
19:00
Ullern 2 Ullern 2
21:00
Frigg Frigg
21:00
Lokomotiv Oslo Lokomotiv Oslo
Norveç - 3rd Division Group 2
19:00
Spjelkavik IL Spjelkavik IL
19:00
Sogndal 2 Sogndal 2
Norveç - 3rd Division Group 3
19:00
Madla Madla
19:00
FK Vidar FK Vidar
Norveç - 3rd Division Group 4
19:00
Vindbjart FK Vindbjart FK
19:00
Fredrikstad (A) Fredrikstad (A)
19:30
Aaskollen Aaskollen
19:30
Start (A) Start (A)
20:00
SPRINT/JELOY SPRINT/JELOY
20:00
Odds BK II Odds BK II
20:00
Sandefjord Fotball 2 Sandefjord Fotball 2
20:00
Pors Grenland Pors Grenland
Norveç - 3rd Division Group 5
20:00
Rosenborg 2 Rosenborg 2
20:00
Steinkjer Steinkjer
Norveç - 3rd Division Group 6
20:00
Lorenskog Lorenskog
20:00
KFUM 2 KFUM 2
Paraguay - 2.Lig
21:30
Carapegua Carapegua
21:30
CA Colegiales CA Colegiales
Paraguay - Primera Division, Apertura
00:30
Resistencia FC Resistencia FC
0 : 2
Guairena FC Guairena FC
Peru - Premier Lig
02:00
CD Universidad Cesar Vallejo CD Universidad Cesar Vallejo
3 : 1
UTC De Cajamarca UTC De Cajamarca
Şili - Primera B
00:30
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
1 : 1
Deportes Iquique Deportes Iquique
03:00
CD Santa Cruz CD Santa Cruz
1 : 1
Club de Deportes Temuco SADP Club de Deportes Temuco SADP
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 Dünya Kupası
00:00
ABD ABD
0 : 2
Uruguay Uruguay
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 Toulon Turnuvası
15:00
Venezuela Venezuela
15:00
Costa Rica Youth Costa Rica Youth
18:30
Fransa Fransa
18:30
Saudi Arabia Saudi Arabia
Uruguay - 2.Lig
03:00
Miramar Misiones Miramar Misiones
4 : 0
Bella Vista Bella Vista
Vietnam - V-Ligi
14:00
SHB Da Nang SHB Da Nang
1 : 1
Becamex Binh Duong Becamex Binh Duong
14:00
Clb Bd Dong A Thanh Hoa Clb Bd Dong A Thanh Hoa
1 : 0
Cong An Nhan Dan Cong An Nhan Dan
Yunanistan - Super League 2
17:00
Makedonikos FC Makedonikos FC
17:00
Diagoras Diagoras
Zimbabve - Premier Soccer League
16:00
Yadah FC Yadah FC
16:00
Ngezi Platinum Ngezi Platinum

PUAN DURUMU

# TAKIMLAR O AV P
1 Galatasaray 34 50 82
2 Fenerbahçe 34 45 77
3 Beşiktaş 35 42 77
4 Adana Demirspor 35 30 66
5 Medipol Başakşehir 35 15 59
6 Trabzonspor 35 12 57
7 arabam.com Konyaspor 35 8 50
8 VavaCars Fatih Karagümrük 35 9 48
Detaylı Puan Durumu