SON DAKİKA

Posta Magazin
Corona

Ersoy’un annesi Necla Poyraz hayatını kaybetti

Ersoy’un annesi Necla Poyraz hayatını kaybetti
Bu haber 27 Nisan 2020 - 21:35 'de eklendi. 216.616 kez görüntülendi.

Bülent Ersoy’un annesi Necla Poyraz hayatını kaybetti. En yakın dostu Nur Yerlitaş’ın ölümüyle büyük üzüntü yaşayan Bülent Ersoy, aynı gün annesi Necla Poyraz’ı da kaybetti.

 

Bülent Ersoy'un annesi Necla Poyraz hayatını kaybetti

Bülent Ersoy, yakın arkadaşı Nur Yerlitaş’ın vefatından sonra bir de anne acısıyla sarsıldı. Ersoy’un annesi Necla Poyraz, İstanbul’daki evinde vefat etti. Acı haberi Bülent Ersoy’un basın danışmanı Arzu Acay duyurdu.

Arzu Acay, paylaşımında “Necla hanım teyzeyi kaybettik. Bülent Ersoy annesini kaybettii Acımız çok büyük. Diva’m içim iki kere yandı” ifadelerini kullandı. Acay’ın açıklamasında Poyraz’ın neden vefat ettiğine ilişkin bir bilgiye yer vermedi.

Nur Yerlitaş’ın vefat haberini alınca duygu dolu bir paylaşım yapmıştı. “Niye acele ettin bu kadar daha sırada ben vardım be arkadaşım” ifadelerini kullanan Ersoy paylaşımında şunları yazmıştı:

“Önce dostum, sonra modacım, canım Nur’um… Niye acele ettin bu kadar daha sırada ben vardım be arkadaşım… San’atında ordinaryus profesör seviyesindeki bilgi birikimin ile mücehhez show dünyasının yaratıcı bir markasıydın sen… Veee.. ben 35 senedir seninle hep iftihar ettim ustalığından ötürü seninle Nur’um… Şimdi gözlerimde sicim gibi damla damla akan göz yaşlarımla bir hicaz şarkıyla uğurluyorum seni arkadaşım… “Kapıldım gidiyorum bahtımın rüzgârına, ey ufuklar diyorum yolculuk var yarına” ruhun şâd, mekânın cennet olsun. Nurlar içerisinde uyu yerinde inşallah güzel gözlüm… Oya’ya (Aydoğan) da selâmımı söyle yakında görüşmek üzere bir taneciğim.”

ulent

SAFİYE SOYMAN’DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
Bülent Ersoy’un sanatçı arkadaşı Safiye Soyman Instagram’dan paylaştığı mesajda “Sevgili Divam’ın annesi Necla Hanım vefat etmiştir başı sağ olsun, mekanı cennet olsun. Gerçekten çok iyi bir evlattı. Annesine ve babasına düşkünlüğüyle bilinir. Başın sağ olsun. Bugün iki acıyı birden yaşadın, Allah sabır versin. Nurlar içinde uyusun, çok mübarek güzel bir günde iki sevdiğim insanı kaybettim. Allah sabır versin Diva’m. Allah sizlere ömür versin, sevdiklerinize…” ifadelerini kullandı.

SEDA SAYAN’DAN TAZİYE MESAJI
Ünlü sanatçı Seda Sayan da yakın arkadaşı Bülent Ersoy’un acısını paylaştı. Sayan Instagram’dan yaptığı paylaşımda, “Başın sağolsun halam Allah sabrını versin Necla teyzeme Allahtan rahmet diliyorum” dedi.

SEDA

Necla Poyraz, Bülent Ersoy’un annesidir. Eşi Fikret Erkoç’tur. Çiftin başka bir çocuğunun olmadığı bilinmektedir. Bülent Ersoy, küçük yaşlardan itibaren müzikle ilgilenmeye başlamıştır. Kaynak: Mynet

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER