![Burak Özçivit Türk Kanser Derneği için kampanya düzenledi!](https://postamagazin.com/wp-content/uploads/2020/12/burak-ozcivit-hediye-yerine-bagis-istedi-13808197_osd.jpg)
Haber:Özlem Aslantürk
Burak Özçivit, 24 Aralık’taki doğum günü vesilesiyle Türk Kanser Derneği ile birlikte bir bağış kampanyası düzenlediğini sosyal medya hesabı üzerinden açıkladı.
Başarılı oyuncu Burak Özçivit; “Sevgili ailem ve dostlarım, 24 Aralık benim doğum günüm sizlerden hediye ya da kutlama beklemiyorum. Sizlerden iyilik istiyorum @turkkanserdernegi için bir kampanya açtım. Büyük küçük fark etmeksizin yapacağınız bağışlar beni çok sevindirecek” mesajı ile kampanyayı duyurdu.
Özçivit bu hareketiyle takdir topladı ve sosyal medyada büyük destek aldı.