![Dilan Polat’dan çalışanlarına jet jesti](https://postamagazin.com/wp-content/uploads/2020/07/dilan-polat-dan-calisanlarina-jet-jesti-13433086_osd.jpg)
İş insanı, kız kardeşi ve aynı zamanda ortağı Sıla Polat ile birlikte Mersin’deki yeni şubesinin açılışı için jet kiralayarak personeliyle Atatürk Havalimanı’ndan Adana’ya gitti.
19 Temmuz 2020 - 21:34
/ 174.886 kez okundu.İş insanı, kız kardeşi ve aynı zamanda ortağı Sıla Polat ile birlikte Mersin’deki yeni şubesinin açılışı için jet kiralayarak personeliyle Atatürk Havalimanı’ndan Adana’ya gitti.