![Ece Erken’den isyan](https://postamagazin.com/wp-content/uploads/2020/08/ece-erken-ahlakiniza-uygun-sayfalarda-gezinin.jpg)
Sosyal medyasında Eylül ayının sonuna doğru okulların açılacağını söyleyen Ece Erken, tüm hızıyla devam eden salgın sürecinde çocuğunu okula göndermek konusunda yaşadığı tereddütleri paylaşmadan edemedi.
”maskeleri çıkarıp,sağlığımız için endişelenmeyi ne zaman bırakacağız acaba.31inde çocuğunuzu okula yollamayı düşünüyor musunuz??endişeli olanlar.hem çok istiyorum uzun zaman okuldan mahrum oldu Eymencik hem de korkuyorum.offf galiba biraz beklemede kalacağım” ifadelerini kullanarak isyan etti.