![Emre Karayel evleniyor!](https://postamagazin.com/wp-content/uploads/2020/07/5f0944f7c9de3d29c4385e1c.jpg)
Karayel, fotoğrafını Instagram sayfasına “Hazırlıklar başlasın. Bir yıldız daha kaydı. Nişanımız var” notuyla ekledi. Çift, bugün İstanbul’da aile yakınlarının katılacağı bir merasimle nişan yüzüklerini takacak.
11 Temmuz 2020 - 17:59
/ 197.771 kez okundu.Karayel, fotoğrafını Instagram sayfasına “Hazırlıklar başlasın. Bir yıldız daha kaydı. Nişanımız var” notuyla ekledi. Çift, bugün İstanbul’da aile yakınlarının katılacağı bir merasimle nişan yüzüklerini takacak.