SON DAKİKA

Posta Magazin
Corona

Eski sevgili isyan etti!

Eski sevgili isyan etti!
Bu haber 08 Ekim 2020 - 9:57 'de eklendi. 352.661 kez görüntülendi.

İngiliz model Katie Price’ın eski sevgilisi Kris Boyson sessizliğini bozdu. Katie Price’ın “beni şöhret için kullandı” iddiasında bulunmasının ardından 31 yaşındaki antrenör 2019 yılında ilişkileri devam ederken, Katie Price’ın 3 farklı erkekle yatıp hiç utanmadığını söyledi.

İngiliz model Katie Price’ın eski sevgilisi Kris Boyson ile ilgili dikkat çekici bir son dakika haberi geldi. Katie Price’ın eski sevgisi Kris Boyson Instagram canlı yayınında şoke eden açıklamalar yaptı. 2019’un sonlarında Katie ile nişanlanan 31 yaşındaki antrenör, Katie’nin Instagram’da yayınladığı videosundaki sert iddialarına karşılık verdi.

 

Kris, “Şöhrete aç değilim ve para kazanmaya çalışmıyorum ya da elimdeki kanıtların hepsini basına satabilirdim. Bunu yapmak istemedim, daha önce hiç yapmadım – her zaman her şeyle çok dostane… Ama daha ne kadar dayanabilirim? Herkesin zamanını boşa harcadığı için yorumlarınızın çoğunu görmezden geliyorum, sadece söylediğiniz birkaç şeye değinmek istiyorum” dedi.

 

Kris, ikisi birlikteyken Katie’nin üç farklı kişiyle yattığını söyledi. Kris, ‘bunu yapmak zorunda olmak istemiyorum’ dedi ancak Katie’nin Instagram hikayesindeki uzun bir gönderide onu ifşa ettiği için başka seçeneğinin olmadığını söyledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER