DOLAR 28,9208 % 0.08
EURO 31,4850 % -0.1
GRAM ALTIN 1.924,11 % 1,83
ÇEYREK A. 3.145,92 % 1,83
BITCOIN 1.124.248 -0.13
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 18°

Genç ve Başarılı İş Adamı, Yeni Yatırım Projeleri İle Sakarya Pazarına Giriyor

Son Güncelleme :

06 Ağustos 2022 - 17:33

/ 65.756 kez okundu.
Genç ve Başarılı İş Adamı, Yeni Yatırım Projeleri İle Sakarya Pazarına Giriyor

Genç ve Başarılı İş Adamı, Yeni Yatırım Projeleri İle Sakarya Pazarına Giriyor

İstanbulun önde gelen iş adamlarından biri olan Mehmet Daştan İstanbuldaki Yatırımlarının ardından Sakaryada büyümeye devam ediyor.

Genç İş adamı,

‘ASIL REKABET ALANIMIZ HİZMET KALİTESİ’

İhtiyaçlarına göre tasarlanmış ürünlere taleplerin arttığı ve bu taleplere göre şekil alan bir sigorta sektörüne doğru evrildiğini söyleyen Daştan, şöyle devam etti: “Sektörümüz gittikçe daha rekabetçi hale geliyor. Rekabeti öncelikle fiyat üzerinden okusak da bizim için asıl rekabet alanları hizmet kalitesi, servis olanakları gibi parametreler. Biz de yaygın iş ortağı ağımızla birlikte özellikle bu alanlarda müşteri deneyimini geliştirmeyi ve memnuniyeti artırmayı hedefliyoruz.
Şirketimizin, fiyat mukayesesi yerine proaktif bir risk değerlendirmesi yapabilmesi, müşterilerimizin değişen ihtiyaç ve beklentilerini iyi okuyarak yönlendirebilmesi bizim için son derece önemli.
MEDAS Sigorta olarak tüm paydaşlarımızın ve müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her an yanında olma ilkesiyle hareket ediyoruz.
İş ortaklarımızla aramızdaki güçlü bağ sayesinde sektördeki güçlü konumumuzu korumaya ve bir adım önde ilerlemeye devam edeceğiz.”

YORUM ALANI