![‘Güzelliğin dezavantajını yaşıyorum’](https://postamagazin.com/wp-content/uploads/2020/10/21102020210105_7546046_21_1-1.jpg)
Zümrüdüanka dizisinin başrol oyuncusu Ceren Yılmaz önceki gün Etiler’de görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Ceren Yılmaz, “güzellik başa bela” açıklaması hakkında da konuştu: “Güzelliğin bir tık dezavantajını yaşıyorum. İş yerinde bile sorun olabiliyor. Orada bir kadın sizi kıskanıp işinizi bozabiliyor. Bunu ‘ukalalık, güzelim hayat zor’ anlamında söylemiyorum. İş hayatında zorluk yaşadığım için söylüyorum.”