DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

İtalya’da Murat Akbaba Rüzgarı Fena Esti

Son Güncelleme :

28 Şubat 2022 - 15:10

/ 65.696 kez okundu.
İtalya’da Murat Akbaba Rüzgarı Fena Esti

Pendik’in başarılı kuaförü Murat Akbaba’nın da aralarında bulunduğu, Dünya Kuaförler Konfederasyonu (CMC CAT) İtalya’da düzenlen uluslararası yarışmada önemli ülkeleri geride bırakarak, ikinci olmayı başardı. Ayrıca Murat Akbaba bireysel yarışmasınd (..)

Pendik’in başarılı kuaförü Murat Akbaba’nın da aralarında bulunduğu, Dünya Kuaförler Konfederasyonu (CMC CAT) İtalya’da düzenlen uluslararası yarışmada önemli ülkeleri geride bırakarak, ikinci olmayı başardı. Ayrıca Murat Akbaba bireysel yarışmasında üçüncü oldu.

İtalya’nın Napoli kentinde 32 ülkenin seçilmiş kuaförlerin katılımıyla düzenlen Uluslararası Kuaför ve Güzellik yarışmasında San Marino birinci, Türkiye ikinci, Almanya üçüncü oldu.

İTALYA’DA MURAT AKBABA BAŞARISI

CMC CAT’in 10 kişilik Türkiye ekibi yarışmada 2’nci olurken Bireyselde de Türkiye’yi ve Pendik’i temsil eden Murat Akbaba yarışmada 3. olarak tarihe geçti..

Yarışma sonrası Pendikli gazetecilerle bir araya gelen Akbaba, yarışmaya ciddi bir şekilde hazırlandıklarını ve bunun sonucu aldıklarını söyledi.

Murat Akbaba, Ülkemizi temsil noktasında başkanımız Mustafa Ceylan önderliğinde en iyi şekilde temsil etme gayreti gösterdiğini belirterek “Bu bizim için bir son değil, bir başlangıç çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. “ifadelerinde bulundu.

PENDİK’E EĞİTİM AKADEMİSİ MÜJDESİ

Pendik’teki kuaförlere kendilerini geliştirme anlamında sürekli olarak destek sağladığını belirten salonunda eğitimler verdiğini anlatan Akbaba, Pendik’e bir eğitim akademisi kurmayı planladığını bunu detaylarını önümüzdeki günlerde paylaşacağını belirtti.

YORUM ALANI