DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

Koç’un sert yüzünü görecekler! Başkan’ın “Kafaya taktım” dediği futbolcular ortaya çıktı!

Son Güncelleme :

02 Haziran 2021 - 12:05

/ 8.733 kez okundu.
Koç’un sert yüzünü görecekler! Başkan’ın “Kafaya taktım” dediği futbolcular ortaya çıktı!

Ali Koç’un basın toplantısında Sivasspor maçıyla ilgili futbolculara yönelik kullandığı sözler gündem oldu. Başkan Koç kaybedilen maçta oynanan futbol yüzünden bazı oyuncular için “Kafayı taktım, Göndereceğim” ifadelerini kullandı. Başkan’ın bu sözlerinin odağında ise 8-9 kişilik bir futbolcu grubu var. Özellikle yabancı futbolcuların isteksizliği Koç’u çıldırttı.

Öleceksin öleceksin, o forma herkese nasip olmaz. Kafaya taktığım isimler var, gereğini yapacağım” ifadelerini kullanmıştı. Başkan Koç’un performansından ve tavırlarından memnun olmadığı isimler ortaya çıktı.

Ali Koç'un sert yüzünü görecekler! Başkan'ın 'Kafaya taktım' dediği futbolcular ortaya çıktı!

BAŞI SAMATTA ÇEKİYOR

Başkan Koç, Samatta başta olmak üzere Tisserand, Lemos, Sosa, Gökhan Gönül, Sinan Gümüş, Ferdi Kadıoğlu, Cisse ve Harun’dan memnun değil. Bu isimler arasında performans ve tavır olarak ayrılan futbolcular var. Samatta, Tisserand, Lemos, Ferdi, Cisse hem performans hem de tavır olarak Başkan’ın gözüne batan isimler. Harun’un ise performansı yetersiz bulundu. Öte yandan Caner’in sezon içindeki disiplinsiz tavırları da Başkan’ı bir hayli rahatsız etti. Koç, bu futbolcuların üstünü çizdi. Ancak yeni teknik ekiple yapılacak istişareler de etken olacak. Fakat sözleşmeleri biten Cisse, Gökhan ve Harun’la yola devam edilmeyecek.

YORUM ALANI