![Sezon Finali Partisinde Samimi Anlar!](https://postamagazin.com/wp-content/uploads/2023/06/ekran-resmi-2023-06-13-132219.png)
Eme Altuğ’un ve Gözde Kansu’nun oyunculuklarını sergiledikleri Yalı Çapkını dizisi sezon finalinin partisinde Emre Altuğ şarkı söylerken Gözde Kansu kendinden geçti.
Kansu ie Altuğ gündeme beraber oldukları ile geldiklerinde “Yok, sevgili değiliz. Emre çok sevdiğim bir arkadaşım” diyen Kansu’nun partideki samimi halleri sosyal medyada dikkat çekti.
Paylaşımından ardından “Enerjileri çok iyi”, “Sevgili gibiler”, “Güzel dostluk” yorumları geldi.