SON DAKİKA

Posta Magazin
Corona

Mustafa Sandal hakim karşısına çıktı

Mustafa Sandal hakim karşısına çıktı
Bu haber 18 Mart 2021 - 17:17 'de eklendi. 34.473 kez görüntülendi.

Sandal, bugün hakim karşısına çıktı. Hakaret suçundan 2 yıla kadar hapsi istenen Sandal, “Arkadaşlığımız söz konusuydu. Ancak aramızda bir ilişki yaşanmadı. Kitabımda kendisine iltifat ettim” dedi.

Mustafa Sandal’ın kaleme aldığı, ‘Beni Ağlatma’ adlı kitapta ünlü şarkıcının Defne Samyeli ile aşk yaşadığını iddia etmesi başına iş açmıştı. Defne Samyeli ilişki yaşadıklarını iddia eden Sandal’ı şikayet etmiş, ikili davalık olmuştu. Hakaret suçundan 2 yıla kadar hapsi istenenMustafa Sandal bugün hakim karşısına çıktı.

Defne Samyeli'nin şikayetçi olduğu Mustafa Sandal hakim karşısına çıktı

Mustafa Sandal savunmasında, “Başta annem olmak üzere hayatıma dokunan tüm kadınlara saygıda kusur etmemeyi ilke olarak barındırıyorum. Bu nedenle burada olmaktan büyük üzüntü duyduğumu ifade etmek istiyorum.

Defne Hanım’a kitabımda bir değil, birkaç iltifatta bulundum. İlişkiye dönme potansiyeli olan bir arkadaşlığımız vardı. Ama yeni parlayan pop yıldızının sevgili olamaz düşüncesiyle kendisine görüşemeyeceğimizi aktarmıştım. Kendisi de sağlam duruşuyla ‘O zaman görüşmemize gerek yok’ dedi. Benim bu düşüncemden dolayı aramızda bir şey yaşanacaksa da yaşanmamış oldu. Ben bunu anlatmaya çalıştım. Kitabımda kendisine iltifat ettim. Defne Samyeli’nin avukatı Ömer Eldem ise “Şikayetimiz devam ediyor. Katılma talebimiz vardır. Sanığın savunmasını kabul etmiyoruz.

K

KAYNAK

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER